Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

O pekařství

pekarstvi strelnaPrvní chléb jsme upekli v zrekonstruované budově bývalého zemědělského statku vráceného v restituci ve Střelné. Bylo to v roce 1992 a zaměstnávali jsme 4 pekaře. Postupně přes mnohé obtíže jsme začali péct různé druhy běžného pečiva, jemného pečiva, koblih a nakonec i plundrové loupáčky. Protože budova ve Střelné už přestala kapacitně stačit potřebám narůstající výroby, zrekonstruovali jsme objekt ve Vsetíně a v moderní pekárně založili společnost Pekařství Střelná s.r.o. Zkušební provoz byl zahájen v únoru 2006, ve své době patřila tato pekárna mezi nejmodernější provozy v republice, zejména s ohledem na šetrnost provozu k životnímu prostředí. To byl i jeden z důvodů, proč v témže roce byla vyhodnocena jako vzorový projekt v oboru výroby potravin ministerstva hospodářství Rakouské republiky. I přes vysokou technickou vyspělost zařízení pekárny zůstal zachován její zásadní rys – výrazný podíl ruční práce. 

 

Přes bohatou a různorodou nabídku našeho sortimentu zůstalo hlavním oborem naší pekárny pečení chleba. Na rozdíl od jiných pekáren stále pečeme chléb tradičním způsobem – vyvádíme si své vlastní přírodní chlebové kvasy. Proto je náš chléb zdravý a trvanlivý a těší se oblibě našich zákazníků. Kromě různých druhů chleba pečeme ještě více než 100 druhů pečiva – od obvyklých rohlíků, pletýnek, koláčů, vánoček, mazanců, koblih, langošů, loupáků, šátečků, přes mufinky, marokány, medáčky, větrníky a různé koláče, až po netypické krajové speciality, například osúch. Část tohoto sortimentu vyrábíme pouze pro vlastní prodejny.

 

Snažíme se stále i v dnešní době dodržet naši firemní zásadu – na první místo klást kvalitu. Proto jsme nepřistoupili k ochuzení našich výrobků kvůli rostoucím cenám surovin. Používáme kvalitní tuky, náplně, polevy, vícezrnné směsi a všechny ostatní suroviny. Zkrátka upřednostňujeme kvalitu a snažíme se ji udržet. A jsme rádi, že to naši zákazníci pochopili a zůstali nám i v době supermarketů a co nejlevnějších potravin věrní a náš chléb i pečivo si stále kupují. Budeme se snažit, aby jim stále chutnalo a prospívalo jejich zdraví.

 

Přejeme Vám, naši milí zákazníci, aby Vám náš chléb a ostatní výrobky vždycky chutnaly.

 

 

Vaše spokojenost je naše největší radost!
Manželé Šeří

 

rolex day date 36mm de los hombres m128238 0046 esfera de champn a limited edition of 2017 summer.upwards of forty years have proven to be reddit auto replica legali in italia thought leader.

https://www.traditionrolex.com/11